logo zjazdu55 Zjazd Absolwentów LO (18-20 X 2019 r.)


W bieżącym roku Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie obchodzi wyjątkowy jubileusz 100-lecia swego istnienia. W związku z tą szczególną rocznicą w dniach 18-20 października 2019 r. odbędzie się “V Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie”. Tradycyjnie już głównymi organizatorami Zjazdu są sami byli absolwenci Liceum, co daje gwarancję rodzinnej atmosfery Zjazdu i niezatartych wspomnień, które niewątpliwie pozostawi wśród jego uczestników. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów grajewskiego LO do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, o którym wszelkie bliższe informacje znajdą Państwo na naszym portalu.

Jeśli nie będziesz mógł uczestnicyć osobiście w Zjeździe, to i tak masz szansę stać się częścią zjazdowej społeczności. Historia szkoły jest złożona z indywidualnych historii poszczególnych klas i osób, dlatego jedną z inicjatyw zjazdowych jest stworzenie drukowanego albumu, który poprzez zdjęcia ukaże 100 lat historii naszej kochanej budy. Tak więc jeśli gdzieś w swoich albumach macie fotki z okresu nauki w grajewskim LO, to przysyłajcie je do nas. (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Najlepiej tiff lub jpg w rozdzielczości min. 300 dpi. No i najlepiej z opisem kto, co i kiedy )

1. Formularz zgłoszeniowy do wydrukowania w pliku.pdf

2. Klauzula informacyjna do wydrukowania w pliku.pdf

3. Program zjazdu do wydrukowania w pliku.pdf

4. Plan Grajewa w pliku.pdf

5. Formularz, klauzula inf., informacje dodatkowe do wydrukowania w pliku.doc

 Stowarzyszenie Przyjaciół
Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie
19-200 Grajewo, ul. Mickiewicza 3
Tel. 86-272-20-96
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.